2017 metų aprangos tendencijos jaunikiams - Retro men

2017 metų vyrų jaunavedžių aprangos tendencijos (vestuvėms)

Naujas, 2017 metų, vestuvių sezonas to truputį įsibėgėja. Kas iš vestuvininkų dar tik grynina savo gyvenimo šventės viziją, kas jau dėlioja paskutinius štrichus ir itin reikšmingas, visumos užbaigimui, šventės smulkmenas. Suprantama, visos poros siekia originalumo, savo stiliaus išraiškos. Taip pat nesinori atsilkti nuo dabartinių vestuvių madų tendencijų. Dažnas jaunavedys ieškodamas savo stiliaus, šio meto itin liberalioje madoje atranda šį tą savito, nematyto, netikėto.

Apranga yra viena iš svarbiausių vestuvių iškilmių detalių, juk jaunieji nori išsiskirti iš svečių tarpo diktuodami jiems priimtiniausią šventės stilių. Tad jaunieji pradeda rūpintis savo apdarais bene anksčiausiai ruošoje. Siūlome nelaukti ir pasidomėti, ką naujesnio, įdomesnio, ar seno gero bet primiršto siūlo šių, 2017, metų vyriškos jaunavedžio mados žinovai.

Tendencijos jau kuris laikas yra labai liberalios ir dizaineriai siūlo platų spektrą šių metų vyrų klasikinėje madoje. Klasikinis juodas kostiumas, žinoma, yra visų 2017 metų vestuvių vyrų mados tendencijų preišaky. Tačiau stilistai siūlo šį klasikinį drabužį paįvairinti tokiomis detalėmis, kaip siuvinėti, dygsniuoti drabužio krašrai, siuvinėtos aplikacijos, visa tai derinti su kaklaskare ar išskirtinio stiliaus liemene. Taip pat siūloma atkreipti dėmesį į languotus, raštuotus audinius skirtus švarkams. Raštuotą švarką siūloma derinti su griežto kirpimo klasikinėmis kelnėmis. Mėgstantys ombre stiliaus kelnes taip pat neprašaus. Siūloma prie saurų kelnių autis klasikinius suvarstomus batus arba net mokasinus.

Maršiniai yra ne mažiau svarbesnė eilutės detalė, nei pats kostiumas. Šiam elementui dizaineriai šiais, 2017, metais siūlo pasirinkti raštuotus, siuvinėtus marškinius. Kaip akcentus eilutės užbaigimui siūloma dėvėti petnešas, kaklaskares, skrybėles, kišeninius laikrodžius.

Apibendrinant galima išskirti 2017 metų vestuvių vyrų mados tendencijas:

1. 3 dalių klasikinė eilutė
Tai yra kostiumų tendencijų priešaky esantis vyriško vestuvinio kostiumo variantas. Eilutė susideda iš švarko, liemenės ir kelnių. Atminkite, kad liemenė turi būti apgludusi ir jos apačia turėtų užsibaigti virš diržo linijos. 

1_Triju_daliu_jaunikio_kostiumas

2. Smokingas
Su smokingu, taip pat, kaip klasikinio kostiumo eilute, neprašausite. Tačiau verta atsiminti smokingo dėvėjimo etiketo taisykles. Šis drabužis yra dėvimas vakaro iškilmių metu, ne dieną. Puikus derinys yra juodas, arba labai tamsiai mėlynas smokingas su sniego baltumo marškiniais ir peteliške. Diržas šiuo atveju nejuosiamas. Kelnių prilaikymui naudojamos petnešos arba liemens juosta. 

2_Smokingas_juodas_vestuvinis_kostiumas_juoda_peteliske

3. Raštuota kostiumo medžiaga
Viena iš tendencijų šiais metais yra kostiumas iš raštuotos medžiagos. 3D efektas, sudarytas iš raštų figūruoja daugumoje šių metų dizainerių vyriškose kolekcijose. Tai yra itin išskiriantis iš aplinkinių kostiumo dėvėtoją variantas.

3_margas_rastuotas_vestuvinis_kostiumas4_margas_rastuotas_vestuvinis_kostiumas

4. Smaragdo žalia spalva
Neabejotinai šių metų hitas yra žalia, smaragdo žalia spalva. Šią spalvą galima naudoti visoje eilutėje, arba juodas kelnes derinti su žaliu švarku ir atvirkščiai. Smaragdo žalia tiesiog pritrenkiamai atrodys derinyje su aksominės drabužio medžiagos žvilgesiu. 

5_smaragdo_zalias_vyriskas_vestuvinis_kostiumas6_smaragdo_zalias_vyriskas_vestuvinis_kostiumas

5. Savito stiliaus akcentavimas
Nepaisant visų apibendrintų jaunikio stiliaus tendencijų dizaineriai siūlo kurti savitą stilių per detales. Prioritetu tik išlieka vienos, dviejų sagų švarkas. Pagražinkite šį švarką butonete, fantazija, kaklaskare, peteliške ar plačiu kaklaraiščiu, sąsagomis, laikrodžiu, petnešomis ar skrybėle. Kaip minėjome šio meto mada yra labai liberali, tad nebijokite atrasti ir išreikšti savitą stilių. O jeigu mūsų parduotuvėje nerandate savo išraiškos atitinkančio produkto, siūlome kreiptis dėlindividualaus užsakymo! ;)

Savitas_originalus_stilius_vyru_jaunikio_stiliusOriginalus_jaunikio_stilius_originali_butoneteoriginalus_jaunikio_stlius2Originalus_jaunikio_stilius2

----------------------------

Daugiau mūsų straipsnių: