Patarimai, kaip papildyti vyrišką rudens-žiemos garderobą - Retro men

Patarimai, kaip papildyti vyrišką žiemos/rudens garderobą

Šaltasis metų laikas įsibėgėjo. Daug kas rudeniui praradus savo spalvas, pradeda mąstyti, kad nėra ko džiaugtis dargana, šalčiu ir lietumi... Tačiau gyvenime būtina sureikšminti daugiau teigiamus nei neigiamus dalykus. Tokio principo laikykimės žvelgdami ir į savo drabužių spintą!

Štai keletas patarimų, į ką rudenį ir žiemą savo aprangoje atkreipti dėmesį. Garantuojame, kad vien mintis, jog puikiai atrodote, sušildys!

  1. Sunkaus audinio ir įdomaus modelio derinys.

Konkrečiau – rekomenduojame medvilninius, vilnonius audinius, pilkos spalvos - oficialiai aprangai, rudus, rusvus – neformaliai. Švarkai, kaip žinia, tinkami siūti iš sunkesnės medžiagos. Jie gali būti kelių spalvų ir raštų: mažais langeliais, arba stambiai languotas, arba ir mažų ir didelių langelių derinys.

  1. Spalvų gama

Jau pats sezonas diktuoja spalvas. Spalvos būdingos šaltajam metų sezonui yra prigesintos: rudos visa gama, raudona, purpurinė, žalia, violetinė, bordinė, garstyčių geltona, mėlyna. Sveikintinas minėtų spalvų derinimas. Nedraudžiame naudoti šviesią spalvą, tačiau tai turėtų būti viena iš aprangos detalių: marškiniai, peteliškė, fantazija, kaklaraištis ir t.t.

Galima derinti ryškiai raudoną peteliškę, margintą smulkiu tamsesniu raštu, vyno raudonumo fantazija, spalva susišaukia su bordinėmis kojinėmis, užsivelkate eglutės audimo pilką tvido švarką ir apsimaunate pilkas medvilnines kelnes. Puikus, stilingas ir neišsišokstantis derinys.

  1. Spalvų, tekstūrų ir modelių deriniai

Dėl prigesintos spalvinės gamos rudenį/žiemą lengva eksperimentuoti su spalvomis, tekstūromis ir modeliais. Žinoma šioje srityje yra lengva persistengti, tad pagrindinis principas, kurio patariame laikytis, tai išsiugdyti subtilų stiliaus jausmą.

  1. Aksesuarų žiemiški audiniai

Kaklą šildantys aksesuarai yra peteliškės, kaklaraiščiai. Šaltasis metų laikas yra pats tinkamiausias išbandyti megztas peteliškes ar kaklaraiščius. Siūlome išbandyti ir vilnones, medvilnines peteliškes, kurios yra jaukesnės ir tinka prie šalto metų laiko garderobo.

  1. „Vyšnaitė ant torčiuko“

Paįvairinkite savo įvaizdį vis populiarėjančiu aksesuaru – fantazija. Tai yra tarsi „vyšnaitė“, ryškesnis akcentas jūsų prislopintų spalvų garderobe. Šis aksesuaras gali būti maža detalė, kurią keičiant kas dieną galite atnaujinti dėvint tokią pačią eilutę kelis kartus iš eilės.

  1. Susirūšiuokite savo garderobą

Dažnam vyrui daiktai, kurie yra padėti spintos antrame, arba neduokdie trečiame, ketvirtame plane, tiesiog neegzistuoja. Tad patariame, kiek įmanoma aiškiau ir matomiau išsidėlioti savo garderobą spintoje ant pakabų, šalikus, kepures susikabinti ant kabyklų, kaklaraiščius ir peteliškes susidėti į stalčių su skyreliais jiems patogiai išdėlioti. Įdomiau išdėlioti daiktai gali būti ir jūsų interjero detalė. Matydami visus rūbus prieš akis lengviau galėsite improvizuoti.

  1. Rudos spalvos apavas

Rudi batai suteikia ne tik išskirtinumo, rudos spalvos gama yra be problemų derinama prie šiltų, šaltų spalvų. Be to, sutinkate jūs ar ne, ruda – yra rudens spalva.

  1. Sluoksniai

Kad nesušaltumėte ir gerai atrodytumėte tiek žingsniuodami gatve, tiek įėję į patalpą, kur oro temperatūra gali būti žymiai aukštesnė, siūlome sluoksniuoti drabužius. Pagrindiniai viršutinės eilutės dalies sluoksniai: marškiniai, liemenė (jeigu mėgstate), švarkas, natūralios medžiagos paltas ir galiausiai šalikas. Esant aplinkybėms galėsite nusivilkti, arba užsivilkti vieną iš eilutės detalių.

Kiti straipsniai: