6 šalikų dėvėjimo variantai / būdai - Retro men

6 šalikų dėvėjimo būdai

Ruduo.. Tai toks metas, kai ne tik krenta nuo medžių lapai, bet ir krenta oro temperatūra. Šortai, trumpos rankovės, mokasinai nugulė žiemos miego į tolimus antresolius, o šilumą teikiantys daiktai... ne ne tepalinis radiatorius, o šilti drabužiai stojo pirmose norų gretose. Šį kartą neminėsime peteliškių, nors jos taip pat suteikia šilumos, suimdamos apykaklės kiaurymę ir šildydamos kaklą. Šį kartą aptarsime nepakeičiamą aksesuarą saugantį nuo gerklės skausmo ir bronchito - šalikus.

Jeigu kalbėtume rimčiau, šaliko išties nereiktų numesti į tolimą spintos kampą. Šalikas ne tik suteikia šilumos ir jaukumo, bet ir papildo jūsų aprangą. O originaliai pasirišę šaliką net gi išreikšite savo asmenybę. Čia pateikiame šešis šalikų pasirišimo variantus, tad belieka išsirinkti vieną, arba kas dieną vieną šaliką pateikti skirtingais būdais:

1. Miestietiškas mazgas


Tai yra stilingas šaliko rišimo variantas, kuriuo pasinaudoję šiltai apgaubsite kaklą. Tiesiog sulenkite šaliką per pusę ir jo galus ištraukite pro susidariusią kilpą, leisdami tiems galams kyboti. Šis variantas leidžia pasijusti jaukiai, tarsi apsirengusiam rudeninį megztinį, bet išlaiko dabitišką įvaizdį.

šalikų dėvėjimo būdai

2. Išmoningas stilius


Šis variantas yra puikus aukso viduriukas tarp surišto šaliko ir laisvai permesto variantų. Apsukite šaliką apie kaklą palikdami vieną galą trumpesnį, kitą ilgesnį. Galimybė palikti tokio ilgio šaliko galus, kokio pageidaujate, suteikia šiek tiek spontaniškumo jūsų įvaizdžiui. Šiuo atveju priklausomai nuo šaliko ilgio galite jį apsukti apie kaklą tiek kartų, kiek išeina, palikdami galus priekyje. Išmoningo stiliaus šalikas rekomenduojamas dėvėti prie bet ko pradedant žieminiu paltu ir baigiant marškinėliais ar kardiganu.

šalikų rišimo būdai

3. Prabangos stilius


Klasikinis, rafinuoto skonio pojūtį turinčių asmenybių šaliko rišimo būdas. Yra du šio šaliko dėvėjimo būdai: tiesiog užsijuosti šaliką jo nerišant ir paliekant galus tvarkingai kybori priekyje, arba pasikišti po švarko atvartais. Šis būdas gali būti naudojamas su smokingu arba su švarku ir megztiniu.

šalikų dėvėjimo būdai

4. Pažengusiojo stilius


Šis stilius tinkamas žmogui, kuris mėgsta prabangą. Prabangios išvaizdos rišimo stilius tinka tiek prie formalios aprangos tiek prie kasdieninio stiliaus. Šaliką galima dėvėti surišant
elementariu vieno užmetimo mazgu. Priekiniu galu uždenkite galinį, tad palikite juos kyboti vieną priešais kitą. Pasirinkite ilgį kokio pageidaujate.

šalikų dėvėjimo būdai

5. Lakūno stilius


Tokiu būdu pasirišus šaliką suteiksite savo aprangai lengvumo. Tiesiog užsimeskite šaliką palikdami vieną galą ilgesnį, o kitą trumpesnį. Tuomet ilgesnįjį valiūkiškai permeskite per petį. Jeigu šalikas ypač ilgas, apsukite šaliką apie kaklą ir tuomet užmeskite jo vieną galą už nugaros.

šalikų rišimo būdai

6. Laisvalaikio stilius


Pats stiliaus pavadinimas įvardina stiliaus tipą, kuris yra modernus ir nevisai skirtas tikslinei šaliko funkcijai – šildyti. Vieną šaliko galą palikite priekyje, tuomet „nerūpestingai“ vyniokite jį aplink kaklą, kol apvysite visą šaliką ir gražiai paslėpkite jo antrą galą. Šiuo atveju šalikas yra stilingas aksesuaras, suteikiantis jums madingumo prieskonį.

šalikų rišimo budai

Dabar, kai jau žinote keletą šaliko pasirišimo būdų galite gintis nuo šalčio arba vėjo stilingų šalikų pagalba.

----------------

Kiti straipsniai: