Peteliškių varlyčių rūšys - Retro men

Kokios rūšies būna peteliškės / varlytės

Peteliškė / varlytė - rafinuotas aksesuaras. Nenuginčysite - vyrai kurie dėvi peteliškes / varlytes laikomi nebijantys išeiti iš savo komforto zonos. O pati varlytė savo ruožtu padeda transformuoti nuobodų rūbą į kažką, kas skleidžia pasitikėjimą. Pradedantiems dėvėti peteliškę, pravartu žinoti, kokių rūšių ir konstrukcijų būna šių aksesuarų.

Surišamos peteliškės (klasikinės)

Klasikinė peteliškė yra surišama ir ją surišti turi pats nešiotojas. Kartais tokia varlytė dar gali būti pavadinta „laisvo stiliaus peteliške“. Surišama peteliškė nėra susieta su tikslia forma, todėl kartais rišant pačiam gali atsirasti asimetrija. Tačiau nenusiminkite, būtent asimetriškos detalės gali įnešti žavesio jūsų peteliškei. Šias peteliškes rekomenduojame nešioti patyrusiems peteliškių nešiotojams.

Surišama peteliškė / varlytė

Iš anksto surištos peteliškės (populiariausios)

Šiandien tai populiariausia peteliškių rūšis. Paprastai varlytė jau būna paruošta (pasiūta) ir prie jos prisiuvamas dirželis. Šias peteliškes patogu nešioti, jas galima greitai pasirišti. Vienas iš galimų minusą, kartais tokios peteliškės gali būti pernelyg stangrios. Šias varlytes patartina rinktis pradedantiems peteliškių nešiotojams.

Klasikinė peteliškė varlytė vyrams

Prisegamos peteliškės

Prisegama peteliškės / varlytė jau būna iš anksto surišta, o nugarėlėje yra segtukas, kurio pagalba aksesuarą galima prisegti prie marškinių apykaklės. Šios peteliškės / varlytės tinkamos kūdikiams ir mažiems vaikams.

Vaikiška peteliškė / varlytė

Kiti straipsniai