Kokie vyrai nešioja pateliškes (varlytes)? - Retro men

Vyrai, kurie mėgsta peteliškes (varlytes) - kokie jie yra?

Visame pasaulyje yra du tipai žmonių, kurie dėvi peteliškes ir tie, kurie to nedaro. Šiame straipsnyje aktualesni tie, kurie peteliškes dėvi.

Dažnam aplinkiniui, vyrai dėvintys peteliškes atrodo šiek tiek egzotiški, tačiau kartu drąsūs, turintys rafinuotą skonį, norintys išsiskirti, charizmatiški. Esant vakarėliui, peteliškė gali tapti pokalbio tema, nemažai pasakyti apie jūsų asmenybę, charakterį. Taip pat šis aksesuaras naikina ribas tarp pašnekovų, dingsta oficialumas „ponas“.

Vyrai nešiojantys varlytę turi jausti atsakomybę. Jie dažnai turi išlavintas elgesio manieras ir elgiasi džentelmeniškai, ypač moterų draugijoje. O pačios moterys pamačiusios vyrą su peteliške, dažnai nusišypso. Papildomas dėmesys vyrui suteikia pasitikėjimo savimi.

Kalbant apie tradicijas galima paminėti, buvusį Didžiosios Britanijos premjerą Vinstoną Čerčilį, (Winston Churchill) kuris yra vienas iš labiausiai žinomų politinių veikėjų, nešiojusių peteliškes. Pasak V. Čerčilio biografo Barry Singer'io nešiodamas peteliškę, jis atiduodavo duoklę savo tėvui, kuris labai mėgo varlytes.

Grįžtant į penktą ar šeštą dešimtmetį, vyrai mėgę cigarus ir viskį, ir vyriškus pasisėdėjimus, dažnai buvo pasidabinę peteliške.

Šiandien dar tik atgimsta peteliškių nešiojimo kultūra ir tradicijos. Taigi, nešiodamas peteliškę ne tik patenki į išskirtinių žmonių klubą, tačiau kartu turi „pipiriuką“, kuris padeda išreiški tave kaip asmenybę.

Kiti straipsniai