Rūbų spalvų tendencijos 2015 metų pavasarį / vasarą - Retro men

Spalvų tendencijos 2015 metų pavasarį / vasarą

Aptarkime, kokiomis spalvomis mums rekomenduoja nuspalvinti savo garderobą mados prognozuotojai šiltuoju metų laiku. Tad kokios spalvos yra madingos 2015 metų pavasarį / vasarą?

Atsigręžiant į praėjusių metų mados podiumus ir žvelgiant į šviesų rytojų, bei šiek tiek toliau (keletą, trejetą mėnesių ), susidaro įspūdis, kad nelabai kas ir pasikeitė. Išliko švelnios, pastelinės spalvos. Stipriai jaučiamas susidomėjimas melsva, mėlyna ir visais jos atspalviais. Mėlyna spalva yra savotiškas tarpininkas tarp šaltų ir šiltų spalvų spektro. Populiarios spalvos pradedant mėtos žaluma, žydra ir baigiant violetine, alyvine.

Mėtinė, žalsva vienspalvė proginė peteliškė / varlytėMėtinė, žalsva languota peteliškė / varlytėMelsva dvipusė įdomi peteliškė / varlytėMėlyna lininė rankų darbo peteliškė / varlytėMėlyna klasikinė peteliškėVioletinė lininė rankų darbo peteliškė / varlytėLanguota alyvinė violetinė rankų darbo peteliškė / varlytė

Siūlome nepamiršti, kad liberali šių laikų mada skatina ieškoti netikėtų spalvų derinių, tad toks platus atspalvių pasirinkimas jums leis priderinti įvairiausios spalvos vyrišką peteliškę prie bet kokios spalvos kostiumo, kelnių, švarko, marškinių, ar kito aksesuaro – diržo, batų, laikrodžio ir t.t.

Konkrečiai kalbant apie vyriškas peteliškes, šalia pastelinių spalvų paletės gretinamos ir visuomet klasikinės spalvos: juoda, mėlyna, raudona, balta. Vestuvių proga populiariausiomis išlieka kreminė, šampaninė spalvos.

Kiti straipsniai