Inga Kirkutė - Kiziūnienė - vyriškų peteliškių / varlyčių kūrėja - Retro men

Retro Men vyriškų peteliškių kūrėja, Inga Kirkutė - Kiziūnienė

Sveiki! Malonu, kad užsukote į šį skyrelį, tad šaunu su jumis susipažinti! Aš esu Inga.

Malonu susipažinti ne tik dėl to, kad turiu komunikacijos mokslų išsilavinimą ir ne tik iš profesinės srities turiu poreikį bendrauti. Visų svarbiausia, kad yra galimybė susipažinti su bendraminčiais, aksesuarų gerbėjais, žmonėmis, norinčiais kurti savo ir artimųjų išskirtinį stilių. Aksesuaras – varlytė, tam ir skirtas, kad „pagardintų“ jūsų aprangos skonį.

Kodėl mane užkabino rankų darbo varlytės, dar kitaip liaudyje vadinamos peteliškėmis? Nuėjau netrumpą kelią iki šių aksesuarų kūrybos. Be galo mėgstu kurti rankdarbius. Esu gaminusi modalino sages, veltinio darbus, aplikuotus atvirukus, siuvinėjusi paveikslus. Ilgai brandinta mintis – kurti ir siūlyti aplinkiniams rankų darbo peteliškes išvydo dienos šviesą, kai sukūriau pirmą peteliškę. Taip patiko modeliuoti ir siūti peteliškes, kad nekantraudama „apsiuvau“ draugus, pažįstamus, vėliau jau nepažįstamus, bet visuomet laukiamus „puošeivas“.

Anksčiau net nesusimąstydavau, kiek galima pritaikyti idėjų modeliuojant peteliškę. Rankų darbo peteliškė – yra pavaldi kūrėjo ir nešiotojo išmonei ir fantazijai. Čia peteliškė prisegama per porą sekundžių, čia, kantruoliai pluša, kol pasiriša, čia, žiūrėk, ji apsisuka, pakeisdama spalvą, kaip chameleonas, čia varlytė užlenkiama pakeičiant jos formą... O ką kalbėti apie įvairiausias netikėtas medžiagas, formas ir žaliavas...

Aš – rankų darbo peteliškių kūrėja, mėgstu išpildyti savo klientų pageidavimus ir prisidėti prie išskirtinio jų stiliaus kūrybos. Tad kartu su peteliškių mėgėjais sukuriame bendrą, kartais netikėtą, išbaigtą garderobą.

Jūsų pikantiško stiliaus šefė, Inga! ;))

Peteliškės Vilniuje!

El. p. info@retro-men.lt

Tel.: 8-672 41781