2015 metų pavasario - vasaros mados tendencijos - Retro men

2015 metų stiliaus hot`ai

Netruko prasidėti metai, o jau kyla mintys, kaip jus, gerbiamieji, papuošti šių metų pavasarį/vasarą. Mūsų Marijos žemelėje, dar bandome atsigauti po didžiųjų žiemos švenčių ir pasikeitimų finansų srityje ir įsivažiuoti į įprastą dienos ritmą. Tuo tarpu pietinėje žemyno pusėje ir užatlantėje, didžiųjų mados kūrėjų dirbtuvėse jau gyvenama šiltųjų metų sezonų nuotaikomis, iš kur pučia lengvas pavasario/vasaros mados tendencijų brizas.

Pasižvalgykime, ką siūlo mados dizaineriai šiems metams. Ar šių metų garderobe atsiras vietos klasikiniam, šiomis dienomis įgaunančiam subtilias ir neįtikėtinas modernias transformacijas, aksesuarui - peteliškei/varlytei?

Pirmai pradžiai paminėsiu, kad Valentino, Chanel, Louis Vuitton, Dolce & Gabbana, Saint Laurent, Gucci, Dior ir t.t.t.t... lūpomis kalbantys šių metų pavasaris ir vasara siūlo rinktis vieną ar kelis iš daugelio krypčių:

Bohemiškas, lengvas ir vilnijantis siluetas;
Kostiumas su kelnėmis ir ilgu švarku, primenančiu kimono;
Langeliai, primenantys staltiesę, arba klijuotę; :)
Oda;
Balti nėriniai;
Džinsas;
Gėlių raštai;
Kutai;
Permatomos, lengvos draperijos.

Kalbėdami apie peteliškes vyrams, norime pažymėti, kad jų madoje revoliucija neįvyko, nes tai yra tieisog savo funkciją atliekantis, klasikinis aksesuaras. Tiesa pasitaiko išmanių jų transformacijų - apsukama dvipusė peteliškė, dvipusė surišama peteliškė, peteliškė užlenkiamais išoriniai kampukais. Vienintelis ryškus pokytis varlyčių srityje - jau kurį laiką naudojamos neįprastos, įdomesnės medžiagos ir jų deriniai. Peteliškės yra įvairiapusis aksesuaras, pritaikomas prie bet kokio stiliaus.

Bantelio fragmentą galime aptikti moterų plaukuose, segtuko, lankelio, juosiančio plaukus pavidalu, taip pat banto fragmentas puošia moters juosmenį diržo funkcijoje ir daug kur kitur:


Pateikiama: „“Bow Tie Spring-Summer 2014 Trend For Women (2)Bow Tie Spring-Summer 2014 Trend For Women (6)Louis Vuitton Spring 2013 - Backstage

Nors vyrų garderobe varlytės skirtos dėvėti vienintelėje vietoje - ant kaklo, šiomis dienomis vyrai ir vaikinai turi daug platesnį peteliškių pasirinkimą lyginant su klasikinėmis pirmtakėmis prieš daugelį metų: medinė peteliškė/varlytė, velvetinė peteliškė/varlytė, lininė peteliškė/varlytė, nerta peteliškė/varlytė, megzta peteliškė/varlytė, odinė peteliškė/varlytė, iš plunksnų peteliškė/varlytė, ir savaime suprantama šilkinė, poliesterinė..

Kokiomis progomis rištis peteliškę / varlytę? Pavasario/vasaros metu pagrindinės progos, kuriomis rišamasi peteliškę: išleistuvės, vestuvės, kokteilių vakarėliai, festivaliai, įvairūs draugų susibūrimai, mergvakariai, bernvakariai, krikštynos ir begalė progų, kada galima payvairinti savo vasarinius drabužėlius.

Kalbant apie bendrą 2015 metų pavasario vasaros mados foną jis yra ganėtinai įvairus ir leidžiantis improvizuoti. Tad prie bet kokio stiliaus priderinsite ir įpatingą bei išskirtinę peteliškę.

Štai keletas pasiūlymų, kaip galima pritaikyti tam tikro stiliaus peteliškes:

Žalsva languota peteliškėBordo peteliškėBalta peteliškėMėlyna lininė peteliškėMelsva / žydra peteliškėŽalia odinė peteliškė

Šaltiniai:

VOGUE, http://thebestfashionblog.com, http://www.fashionisers.com

Kiti straipsniai