Tinkamiausios peteliškės einant į vestuves - Retro men

Retro-men.lt pateliškių baneris

Peteliškės prie klasikinės, formalios aprangos

Einant į vestuves gali iškilti klausimas, ką pasirišti, peteliškę, kaklaraištį ar kaklajuostę? Nėra jokios taisyklės (nebent pageidauja jaunavedžiai) , tačiau jeigu jau  pasirinkote peteliškę (su tuo jus ir sveikiname!), pažersime keletą patarimų, kaip teisingai pasirinkti šį aksesuarą.

Peteliškių būna įvairių atspalvų, formų, dydžių, tad renkantis tinkamiausią būtina atsižvelgti ne tik į progą, aprangos kodą, bet ir veido bruožus.

Peteliškės kaip klasikinis aksesuaras, puikiai tinka vestuvinėje aprangoje. Tokia ypatinga proga siūlome peteliškę derinti su dar vienu charakteringu aksesuaru – fantazijomis.

Prie klasikinės aprangos įprastai derinamos klasikinių spalvų varlytės: juoda, raudona, balta, mėlyna.

Šios keturios spalvos yra pačios populiauriausios tarp peteliškių. Juodą spalvą galite derinti prie klasikinio kostiumo ir baltų marškinių. Raudona spalva pagyvins, tačiau nesugadins klasikinio įvaizdžio. Mėlyna ir balta - nepretenzingos klasikinio kostiumo puošybos alternatyvos.

Norime išskirti šampano spalvos peteliškę. Tai greičiau tinkantis jaunikiui pasirinkimas, nesukelsiantis nusikaltimo, jeigu priderinsite prie savo, kaip svečio damos suknelės spalvos.

Dar viena spalva kuri tiks svečiams į vestuves, tai kreminė peteliškė. Ši spalva taip pat nėra pretenzinga, puikiai tiks prie tamsaus, ypač šviesaus kostiumo ir puikia atitiks romantinę vestuvių nuotaiką.

Dėl spalvų pasirinkimo galima diskutuoti, nes vienas iš pagrindinių vestuvių etiketo aprangos reikalavimų vyrams – derinti aksesuarų spalvas prie damos aprangos spalvų.

Išsirinkus peteliškę vestuvėms, vėliau jas galite naudoti ir kitomis progomis: jubiliejams, išleistuvėms, darbo vakarėliams.  Nors dydžių yra įvairių, tačiau geriausias klasikinis variantas: 12x6 cm. Taip pat galima peteliškes / varlytes nuomotis.

Peteliškė būna iš įvarių medžiagų: vilnos, polisterio, šilko, lino ir t.t. Vestuvėms rekomenduojame apsistoti ties dviem polisterio arba šilkinės, kurios turi klasikinio žvilgesio, kas yra ne taip nuobodu vienspalvėje ar dviejų spalvų peteliškėse. Šilkinės peteliškės švelnesnės, lengviau krenta draperijos (bangos), bet yra brangesnės.  Žinoma galima rinktis varlytę pasiūtą iš žvilgaus polisterio, norintiems šiek tiek sutaupyti.

 Juoda peteliškė / varlytė Juoda peteliškė / varlytė  Mėlyna peteliškė

Kiti straipsniai